Nasıl çalışır?

Bisikletlerimizi 24 saat Karşıyaka sahil şeridindeki 7 istasyonumuzda bulabilirsiniz. Bir kez kayıt olduktan sonra tek yapmanız gereken kartınızı sensöre yaklaştırmak veye oluşturduğunuz PIN kodunu girdikten sonra dilediğiniz bisikleti numarasını tuşlayarak almak. Bisikleti iade etmek için bisikleti istasyondaki müsait bir alana yerleştirmek yeterli. İsterseniz web sitemizden, isterseniz ilk kiralamanız sırasında istasyonlarımızın birinden kayıt olabilirsiniz.

Kiralama

Bisiklet kiralamak için kredi kartına ihtiyacınız var! Cep telefonu numaranızı, isminizi ve kredi kartı bilgilerinizi girin, bisiklete binmeye başlayın! Kayıt sırasında kartınızı sensöre yaklaştırarak tanımlamanız halinde kiralamayı daha sonra daha kolay yapabilirsiniz.

Eğer nextbike'a daha önce web sitesinden kayıt olduysanız, kartınızı sensöre yaklaştırın, telefon numaranızı ve PIN kodunuzu girin. Artık bisiklet kiralama ve iade işlemleri için yalnızca kartınız yeterli!

  • Kartı sensöre yaklaştırınız
  • Almak istediğiniz bisikletin numarasını giriniz
  • Bisikleti alınız

Bisiklet kilit kodunu terminal ekranında göreceksiz.

İade

  • Bisikleti istasyondaki müsait bir alana yerleştiriniz
  • Bir sinyal sesi duyduysanız bisiklet başarılı bir şekilde iade edilmiştir.
Lütfen iade sırasında bisikletin yerine oturduğundan ve çıkmadığından emin olunuz.

Kayıt

Bisiklet kiralama sistemini kullanmadan önce kişisel bilgilerinizi kaydediyoruz. Daha sonraki kiralamalarınızda sistemimiz sizi telefon numaranız vasıtasıyla tanır. Bir kere kayıt olduktan sonra bisiklet kiralama sistemimizi dünyadaki tüm nextbike şehirlerinde kullanabilirsiniz. Bir müşteri hesabı ile 4 bisiklete kadar kiralama yapabilirsiniz.

Ödeme

Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme bilgilerinizin teyidi için kartınızdan 1 TL çekilir. Bu tutar kullanımınız için hesabınıza yatırılır.

Neu hier?

Für die Rad-Benutzung ist eine einmalige Registrierung nötig.Jetzt registrieren

©2019 BILTEP LTD.
Sti Emniyetevleri Mahallesi Özcan Sokak 34416 4. Levent - Istanbul Turkey